Яку професію можна здобути у Львівському центрі ПТО ДСЗ?

Щоби зменшити дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили служба зайнятості використовує дієвий інструмент – програму професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Завдяки їй вдається оперативно реагувати на кадрові потреби місцевої економіки і готувати працівників, яких бракує працедавцям. Для цього в області створений і функціонує Львівський центр ПТО ДСЗ, що спеціалізується на надання освітніх послуг дорослому населенню. Скеровані на навчання безробітні мають змогу здобути новий фах за кошти Фонду загальнообов’яз-кового державного соціального страхування України на випадок безробіття, а працедавці – підготувати потрібний персонал на платній основі.

Львівський ЦПТО має ліценції на професійне навчання за 16 актуальними для регіону професіями. Тут проводиться навчання електрогазозварників, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування👨‍🔧, водіїв трамвая, водіїв тролейбуса🚎, касирів торговельного залу, продавців продовольчих або непродовольчих товарів, операторів котельні, машиністів (кочегарів) котельні👩‍🏭👨‍🏭, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва🚜, монтерів кабельного виробництва, перукарів (перукарів-модельєрів), манікюрників💅, візажистів🎨, фермерів 👩‍🌾та операторів з обробки інформації та програмного забезпечення💻.

Окрім цього, у цій освітній установі можна підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення за 77 напрямами. У навчальних планах ЦПТО враховані як світові тенденції науково-технічних досягнень у різних галузях виробництва, так і багаторічний досвід специфіки профнавчання дорослого населення.

Торік професійне навчання у Львівському центрі профтехосвіти завершили понад 2400 безробітних і більш як 1100 осіб, що навчалися за кошти фірм і компаній. Упродовж 9 місяців цього року свідоцтво про здобуття професії або підвищення кваліфікації отримали 2300 клієнтів служби зайнятості та майже 500 осіб з числа працівників підприємств.

За більш детальної інформацією щодо професійного навчання звертайтесь до Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ (м.Миколаїв, вул. І.Мазепи, 37, тел. (241) 50-269)