Оголошення про оприлюднення проекту Детального плану території для обслуговування водозабору, орiєнтовною площею 4,0000 га в урочищi “Людвiкiвка” в селi Київець та звіту про його стратегічну екологічну оцінку

Розвадівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території для обслуговування водозабору, орiєнтовною площею 4,0000 га в урочищi “Людвiкiвка” в селi Київець Миколаївського району Львiвськоi областi та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З 18 жовтня по 18 листопада 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваного детального плану території.

Підстава розроблення – рішення № 564 Київецької сільської ради від 08.10.2020 року.

Замовником детального плану території є: Київецька сільська рада

Розробником проекту є: ФОП  М. Лопушанський.

Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в приміщенні Розвадівської сільської ради  в с. Розвадів з 18 жовтня по 18 листопада 2021 року пн-пт з 10-00 по 16-00 за адресою: с. Розвадів, вул. Біласа і Данилишина, 18а та на вебсайті https://www.rozvadivotg.gov.ua/.  Контактна особа Гелета Мирослава Романівна, тел. (032 41) 51-598.

Громадські слухання проекту ДПТ відбудуться 18 листопада 2021 року за адресою с. Київець, вул. Наддістрянська, 1  (будівля Народного дому) о 15.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 18 листопада 2021 року включно до Розвадівської сільської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  до звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території подаються у письмовій формі до Розвадівської сільської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.