Обговорення питання збільшення надходжень до місцевого бюджету з Миколаївською ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

      Нещодавно відбулась спільна зустріч працівників фінансового відділу , відділу з питань земельних ресурсів , кадастру та екології  Розвадівської громади та представника Миколаївської державної податкової інспекції Головного управління у Львівській області з питань збільшення надходжень до місцевого бюджету та покращення адміністрування із оплати за землю.

       Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, зокрема, проведено аналіз надходжень  податків і зборів до місцевого бюджету територіальної громади , наголошено на своєчасному проведенні (повторної) нормативної грошової оцінки земельних ділянок в населених пунктах громади, прийнятті рішень щодо передачі в користування / власність земель з подальшим оформленням правовстановлюючих документів. Також акцентувалась увага на питаннях оптимальних ставок орендної плати за користування земельними ресурсами та земельного податку.

       Результатом наради стало визначення шляхів отримання додаткових надходжень до місцевого бюджету громади та формування повної   і достовірної бази оподаткування.        Учасники зустрічі вирішили й надалі продовжувати співпрацю для вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи щодо наповнення місцевого бюджету.