До уваги роботодавців!!!

Миколаївська районна філія Львівського ОЦЗ інформує:

Юридичні особи, штатна чисельність найманих працівників у яких становить понад 8 осіб, повинні до 01.02.2022 року подати до базових центрів зайнятості або філій ЛОЦЗ Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню, за 2021 рік.

Квота відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» встановлюється:

✔  для роботодавців із чисельності штатних працівників від 8 до 20 осіб – у розмірі не менше однієї особи для працевлаштування осіб, котрим до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років;

✔ для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб – у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 згаданого Закону.

Якщо роботодавець не виконує встановлену квоту, з нього стягується штраф❗ за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент порушення.

За більш детальною інформацією можна звертатись у відділ взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ за адресою:
м. Миколаїв, вул. І.Мазепи, 37 або за телефоном (241) 5-11-86