Сьогодні, 27 жовтня, сільський голова Роман СИДОР провів чергове засідання 30-ої сесії VIII скликання Розвадівської сільської ради

Сьогодні, 27 жовтня, сільський голова Роман СИДОР провів чергове засідання 30-ої сесії VIII скликання Розвадівської сільської ради, під час якого депутати опрацювали 17 рішень. Серед основних були: питання внесення змін до бюджету Розвадівської сільської ради, затвердження Місцевої програми інформатизації “Цифрова [ … ]

ЗІ СВЯТОМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

14 жовтня – День Покрови Пресвятої Богородиці і водночас День захисників і захисниць, День українського козацтва та День створення УПА. Від душі бажаю усім щасливого благодатного життя під покровом Пресвятої Богородиці, зітканим з любові та турботи, достатку та миру! Молімось [ … ]

13 жовтня під головуванням сільського голови Романа Сидора відбулось чергове засідання виконавчого комітету Розвадівської сільської ради, на порядок денний якого було винесено 7 питань.

Серед важливих питань виконком прийняв рішення про внесення змін до фінансового плану КНП ЦПМСД Розвадівської сільської ради на 2022 рік, про внесення змін до показників сільського бюджету на 2022 рік, про затвердження проектно-кошторисної документації, про присвоєння адресного номера, про надання [ … ]

Завдяки проєкту Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” спільно з Українська освітня платформа та партнерами UNICEF Ukraine Розвадівська громада отримала для освітніх установ 5 наборів зі спортінвентарем.

Ці засоби для навчання будуть спрямовані для забезпечення освітнього процесу й дозвілля учнів, дозволять урізноманітнити шкільні заняття, зробити їх більш цікавими та інформативними. Щиро дякуємо благодійникам за спортивні подарункові набори!

Відбувся турнір з футболу “Rozdillya Cup” серед учнів 2009-2010 р.н. У турнірі взяли участь команди АФ “Розділля”, ДЮСШ Ходорів, ДЮФК Верин та ДЮСШ Розвадів.

Результати турніру: команда ДЮСШ Ходорів команда ДЮСШ Розвадів команда ДЮФК Верин 4команда АФ “Розділля” Кращим воротарем футбольного турніру визнано учня ДЮФК Верин Максима Николишина. Дякуємо команадам-учасникам та їх тренерам за любов до спорту, що надихає на нові перемоги!

У суботу 1 жовтня команда голів ОТГ Львівської обл. брала участь у кубку України з футболу серед голів громад у Полянській ОТГ Закарпатської обл. організованого громадською організацією “Центр освітніх реформ наші діти”.

Перемогу серед учасників ( Луганська, Запорізька,Закарпатська обл.) святкувала команда Львівської обл. На потреби ЗСУ передано квадрокоптер. Разом до перемоги!