З 30-ю річницею Незалежності України!

Щиро вітаємо усіх жителів громади із 30-ю річницею Незалежності України!

Це свято є одним з найбільш знакових свят в історії України. Адже ми віддаємо данину пам’яті героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції свого народу. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї Батьківщини, гордість за свою історію.
24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності. Гаслом цьогорічного святкування є вислів: “Ти у мене єдина”. І дійсно, для нас українців наша держава є єдиною, і ми повинні пишатися тим, що ми українці.
Проголошення незалежності стало логічним завершенням українського державотворення у ХХ столітті. І відзначаючи її 30-ту річницю ми говоримо про тисячолітню історію нашої державності. І безперечно слід вшановувати всі попередні етапи – Русь, Галицько – Волинське князівство, Велике князівство литовське, Українську козацьку державу, українські державні утворення початку ХХ століття. Від них сучасна Україна успадкувала традиції державності.
Вітаємо всіх зі святом, зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України.
Слава Україні!

З повагою, сільський голова
Роман Сидор

Поширити