Наслідки неправдивого виклику пожежно-рятувального підрозділу

13 травня о 17 год. 56 хв. до Миколаївських рятувальників надійшло повідомлення від громадянинки Б. про пожежу житлового будинку в с. Розвадів по вул. Б. Хмельницького. По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили, що виклик завідомо неправдивий. За фактом хибного виклику заявника притягнуто до адміністративної відповідальності.

Рятувальники застерігають громадян без потреби не телефонувати за номером «101» та не надавати завідомо неправдиву інформацію про пожежі чи інші надзвичайні ситуації, тому що через такі дії у разі виїзду пожежно-рятувального підрозділу на місце виклику може виникнути реальна пожежа в іншому місці, що в свою чергу призведе до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами та великими майновими втратами.

Миколаївський районний сектор Головного управління ДСНС України у Львівській області наголошує, що відповідно до чинного законодавства згідно статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення в разі завідомо неправдивого виклику пожежно-рятувального підрозділу (частини) тягне за собою накладення штрафу від 850 до 3400 гривень.

Поширити