День пам’яті жертв голодоморів в Україні

Голодомор 1932-1933 років – одна з найтрагічніших сторінок української історії, яка поглинула мільйони безневинних,- не підлягає забуттю…

Ті далекі голодні роки були найтрагічніші в історії України і страшний злочин проти українського народу, коли штучним голодом були закатовані мільйони безвинних, ніколи не зітреться із пам’яті українців. На щастя наше покоління не знає, що таке голод. Але, щоб подібне ніколи вже не повторилося, заради щасливого майбутнього, ми повинні зберегти свою незалежність, свою історію. Та перш за все треба берегти пам’ять про безвинно загиблих, адже допоки ми їх пам’ятаємо – вони живуть у наших серцях. Тож згадайте своїх рідних, близьких, незнайомих зовсім людей, пом’яніть їх, 28 листопада о 16:00 годині – запаліть свічку пам’яті та помоліться за упокій їх безвинних душ.

Бажаємо, щоб на столі українців завжди був хліб і до хліба, щоб ніколи у наших дітей не бачити голодних очей, щоб дитинство їх було щасливим і ситим, щоб наші люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою і з високим рівнем добробуту. І нехай оберігає нас Господь від будь-якого лиха. Нашим спільним обов’язком є гідне вшанування вбитих голодом жертв тоталітарного режиму.

Поширити