Дорогі, талановиті аматори народного мистецтва та працівники культури!

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Нашій громаді потрібна сучасна конкурентоздатна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Завдяки Вам, дорогі друзі, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, яка є знана не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Ви забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору.

Приємно визнавати, що в Розвадівській об’єднаній територіальній громаді не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські, етнографічні колективи, даруючи своє мистецтво мешканцям громади.

Вірю, що професіоналізм та душевність наших працівників культури будуть успішно на це працювати.

Щедрих творчих ужинків вам, натхнення та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю. Хай щастить Вам у творчості і особистому житті. Миру Вам та нехай здійсняться всі ваші плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним!

З повагою, сільський голова  

                                                                                               Роман Сидор

Поширити